Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти залишило коефіцієнти: хто може отримати додаткові бали під час вступу

Є сільський, регіональний та галузевий коефіцієнти.

У нинішній вступній кампанії Міносвіти залишило сільський, регіональний та галузевий коефіцієнти.

Про це йдеться у відео, опублікованому на сайті Міносвіти.

Сільський коефіцієнт застосовується для випускників сільських шкіл. Крім того, вони мають бути зареєстровані в селі. Сільський коефіцієнт дорівнює 1,02 для всіх таких вступників.

Цей коефіцієнт може бути підвищений до 1,05. Утім, для цього слід вступати на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка.

Регіональний коефіцієнт дорівнює 1,04 для Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Сумської Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської областей. Для інших регіонів: 1,02.

Галузевий коефіцієнт застосовується для вступників на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка. Його можна застосувати для заяв із першою та другою пріоритетністю

Регіональний та галузевий коефіцієнти нараховуються автоматично. Аби нарахували сільський – до електронної заяви слід додати  довідку про місце реєстрації.

Як повідомлялося раніше, у нинішньому році на основі співбесіди до університетів можуть вступити три категорії вступників, а за результатами вступних іспитів – вісім. Ці вступники матимуть можливість перевестися на вільні місця державного замовлення. Торік таким способом заповнили понад сім тисяч бюджетних місць, а правом скористалися діти загиблих захисників України, особи з інвалідністю, учасники бойових дій та їхні діти, внутрішньо переміщені особи.

ВідеоРезультати ЗНО: визначено поріг тестів з української мови, математики та фізики

Найбільша увага до української - цей тест писали всі випускники, цьогоріч таких понад 340 тисяч. Із них поріг не подолали майже 16%. А це означає, що для понад п'ятдесяти трьох тисяч випускників на цьому закінчується цьогорічна вступна кампанія. Математику не склали 18% із тих, хто обрав цей предмет для тестування, фізику не подужали 15%.    

Результати ЗНО: визначено поріг тестів з української мови, математики та фізики

Залиште свій коментар

Вибір редакції