Мінпраці: заборгованості із заробітної плати немає

Міністр праці заявила, що всю зарплату бюджетникам станом на 1 лютого виплатили.

Людмила Денисова
УНІАН
У міністерстві праці заявили, що станом на 1 лютого заборгованості із заробітної плати у бюджетній сфері в Україні немає.

Станом на 1 лютого заборгованості із заробітної плати у бюджетній сфері в Україні немає, заявила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

"Безперечно, була поточна заборгованість, але на сьогодні з державного бюджету перераховані дотації до місцевих бюджетів, що дозволило вирішити всі питання із заробітними платами у бюджетній сфері", - зазначила вона.

Денісова також наголосила, що створена минулого тижня у Міністерстві праці безкоштовна "гаряча" телефонна лінія з питань виплати заробітної плати сприяє посиленню контролю за дотриманням законодавства про працю. Міністр також повідомила, що налагоджена тісна співпраця з Генеральною прокуратурою, до якої передаються матеріали про зафіксовані зловживання. Так за перші п’ять днів роботи телефонної лінії до Мінпраці додзвонилися 474 людини, при цьому 344 звернення стосувалися саме з питань затримки заробітної плати.

Міністр повідомила, що станом на 1 січня в Україні налічувалося 876 тис. безробітних. На цьому фоні почала рости й кількість вакансій.

"Впродовж минулого року безробітних в Україні було 2,5 млн. людей. Ми працевлаштували 1,1 млн. людей", - відзначила Денісова.

За її словами, лише з початку цього року було працевлаштовано 64 тисячі безробітних.

Читайте також:

У 2008 році середня зарплата українця становила 1806 гривень

У березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних

СП підрахував: грошей регіонам вистачить лише на 5 місяців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: