Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінрегіон розробив нові правила проектування доріг для підвищення терміну їхньої служби

Наразі під час будівництва дороги не враховується багато факторів.

Міністерство регіонального розвитку розробило нові правила проектування укладання дорожнього покриття для підвищення терміну їхньої служби.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"Сьогодні при проектуванні покриття на дорогах враховуються не всі чинники, які впливають на їхню якість та довговічність. Наприклад, параметри міцності та укріплення не лише покриття, але й ґрунтів, можливі зсуви та інше. Тому ми розробили новий документ — галузеві будівельні норми, в яких прописали використання сучасних рішень і технологій для проектування більш якісних автомобільних доріг", - сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Серед нових правил: чіткі вимоги до мінімальної міцності ґрунту та його укріплення, додаткові вимоги до пружності основи під асфальтобетоном, більш коректний розрахунок можливих зсувів у ґрунті, підвищені параметри навантаження на ґрунт для великовагового транспорту, обов’язкове влаштування уступів для з’єднання дорожніх полотен при розширенні доріг та інші зміни.

Нові правила проектування доріг
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Нові правила проектування доріг

Нагадаємо, 2018 року в дорожню інфраструктуру в Україні інвестували 50 мільярдів гривень. Це рекордна сума на ремонт доріг. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції