"Мінські двомовленості": сьогодні у "Праві на владу" обговорять результати мінських перемовин

Учасники ток-шоу спробують розібратися, якою є світова позиція щодо вирішення проблем на Донбасі.

Сьогодні о 23:00 в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" гості та експерти обговорять результати вчорашніх перемовин тристоронньої контактної групи. Тема випуску: "Мінські двомовленості".

Як відомо, вчора 21 вересня, тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на сході України підписала документ, який передбачає деескалацію в районі лінії зіткнення і фактично створює умови, в яких неможливо використовувати стрілецьку зброю для обстрілів. Однак, наскільки ефективні ці домовленості, та якою є реакція країн Європи і США щодо результатів перемовин, а також на дії з боку Росії та України - проаналізують гості та експерти програми "Право на владу".

Крім того, учасники ток-шоу спробують розібратися, якою є світова позиція щодо вирішення проблем на Донбасі, та як вона позначиться на загальній ситуації в країні.

Про це та інше в студії програми "Право на Владу" говоритимуть: Ірина Геращенко - Перший заступник Голови Верховної Ради України, Ольга Айвазовська - учасник переговорів з боку України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, Андрій Левус - народний депутат від "Народного Фронту", Оксана Сироїд - заступник Голови Верховної Ради України, Георгій Тука - заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Роман Безсмертний - екс-представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Нагадаємо, що глядачі в студії - це соціологічна вибірка з усієї України. Разом з експертами вони можуть реагувати на обговорення в студії, голосуючи і відповідаючи на запитання, поставлені на початку програми.

"Право на владу" виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00

Залиште свій коментар

Наступна публікація