Мінсоцполітики назвало поширення чуток про повернення субсидій свідомим введення людей в оману

Отримувачі відповідають за надання достовірних відомостей про себе і членів сім'ї.

Житлова субсидія – безповоротна допомога держави і не підлягає поверненню сумлінними отримувачами. Про це заявив Віталій Музиченко, директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України, коментуючи інформацію, що поширюється соціальними мережами. 

"Житлова субсидія є безповоротною та її отримання не  пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла. Вона не підлягає поверненню, у тому числі й у разі продажу житла", – наголосив Віталій Музиченко. 

Разом з тим, він зазначив, що отримувачі субсидії несуть відповідальність за надання достовірних відомостей про себе і членів сім'ї та своєчасне повідомлення про зміни, що відбулися у сім'ї під час отримання субсидії. "Про це кожного, хто звертається за призначенням житлової субсидії, попереджають працівники органів соціального захисту. У разі виявлення, що під час подання заяви вказано недостовірні відомості або ж вчасно не було повідомлено про зміни у сім'ї під час отримання житлової субсидії, поверненню підлягають лише надміру нараховані кошти", – зазначив директор Департаменту Міністерства соціальної політики. 

Він навів приклад поширення соціальними мережами відео, датованого вереснем минулого року, на якому "експерт" стверджує, що начебто переважній більшості отримувачів житлових субсидій по завершенню опалювального сезону потрібно буде повернути їх у подвійному розмірі. "Це неправда! Добросовісним отримувачам житлової субсидії немає чого боятися. Ті, хто поширює подібні чутки, або не знають, про що говорять, або свідомо вводять в оману людей", – підсумував Віталій Музиченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: