Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МінТОТ почало виплачувати допомогу звільненим з полону ОРДЛО українцям

Розмір виплат становить сто тисяч гривень.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій розпочало одноразові виплати звільненим у грудні минулого року з полону бойовиків "Л/ДНР" українцям.

Про це повідомила віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Й ще одна важлива для мене новина: МінТОТ розпочав одноразові виплати звільненим у грудні заручникам. Нарешті", - заявила Геращенко.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручниками. Тоді вдалося визволити 73 українців. Цього року вже також вдалося звільнити декількох заручників.

На початку травня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) розповіло, як звільненим з полону українцям отримати одноразову грошову допомогу. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 31 січня 2018 року №38, за виплатою потрібно звернутися у термін до шести місяців з дня звільнення. Заяву необхідно писати до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

ВідеоКиївські чиновники радять колишнім полоненим самотужки відновлювати докумети

Колишні заручники бойовиків через місяць після повернення з полону оговтуються від трирічного ув’язнення вдома. Одиниці влаштувалися на роботу, але є ті, хто скаржиться, що після лікування їм без документів досі йти нікуди.

Київські чиновники радять колишнім полоненим самотужки відновлювати докумети

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції