Мінтранс виграв суд у газети "Комерсант-Україна"

Заступник міністра транспорту і зв'язку Ігор Урбанський через суд довів, що не є власником сумнозвісного судна Faina.

20 травня Апеляційний суд міста Київ задовольнив позов заступника Міністра транспорту та зв’язку України Ігоря Урбанського до ЗАТ "Комерсант-Україна" про захист честі, гідності та ділової репутації і визнання недостовірною інформації про існування у нього корупційних зв’язків та вчинення ним як державним службовцем корупційних дій у вигляді фактичного здійснення права власності і керування судном Faina, повідомляє Мінтранс.

Ця інформація містилась в опублікованій газетою "Коммерсант" (№184) від 15 жовтня 2008 року статті "Греческий сухогруз Faina может оказаться украинским" під авторством Костянтина Усова та Марти Бондаренко.

Згідно із рішенням суду, інформація, опублікована газетою "Коммерсант", про те, що заступник Міністра Ігор Урбанський є фактичним власником судна Faina і що "Урбанський та Альперін (Альперін Вадим Олександрович, громадянин Ізраїлю, власник Faina – ТСН.ua) давно знайомі, у них є спільний бізнес" – визнана недостовірною і такою, що ганьбить честь, гідність та ділову репутацію Урбанського.

Суд зобов’язав газету "Комерсант-Україна" опублікувати спростування. Воно має бути опубліковане в найближчому номері газети "Коммерсант-Україна" на тому ж місці шпальти, де публікувалась стаття "Греческий сухогруз Faina может оказаться украинским".

Українське судно Faina було захоплене сомалійськими піратами 25 вересня 2008 року в нейтральних водах біля Кенії, а звільнене 5 лютого цього року після передачі піратам викупу 3,2 млн. доларів. На борту судна перебував 21 член екіпажу: 17 із них - громадяни України, 3 - громадяни Росії і 1 - громадянин Латвії. Капітан судна, громадянин Росії Колобков, помер незабаром після захоплення. До Києва українські моряки "Фаїни" повернулися 13 лютого.

Читайте також:

Пінчук зізнався, чому дав мільйони на викуп Faina

Кличко подав до суду на "брехуна" Черновецького

Луценко впевнений, що виграє всі суди проти газети Віld

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: