Минулими вихідними на Київщині шестеро осіб загинули від переохолодження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Смерть від холоду найчастіше спричиняє зловживання алкоголем. 

У Київській області на минулих вихідних від переохолодження загинули шестеро осіб.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Київської області.

Правоохоронці також зазначають, що четверо з них загинули на зупинках громадського транспорту.

"Як зазначають медики, смерть від холоду найчастіше спричиняє зловживання спиртними напоями. Алкоголь розширює судини на поверхні тіла і призводить до швидкої втрати тепла. Це заважає судинам уберігати від тепловтрат внутрішні органи. Крім того, спиртні напої можуть послаблювати ваш контроль над ситуацією, що заважає вберегтися від ушкоджень. Викликати переохолодження також може недостатньо теплий або вологий одяг, тісне та мокре взуття,  довготривале знаходження на вулиці у нерухомому положенні",  - повідомляють у поліції.

Там підкреслюють, що у разі переохолодження потрібно якомога швидше увійти до теплого приміщення, рухати кінцівками та пити теплі напої.

ВідеоМедики розповіли, як врятувати людину з переохолодженням

У Дніпрі лікарям вдалось врятувати пенсіонера, який усю ніч пролежав на холодній землі. Температура тіла старенького була нижчою за 21 градус. Таке переохолодження вважається не сумісним із життям. Рятувальники і медики дали кілька порад, як врятувати людину з переохолодженням та закликали не проходити повз тих, хто потребує негайної допомоги.

Медики розповіли, як врятувати людину з переохолодженням

Залиште свій коментар

Вибір редакції