Уряд радить киянам не платити за воду й опалення за новими тарифами

Глава МінЖКГ Олексій Кучеренко зізнався, що сам сплачує за комунальні послуги за старими тарифами.

Міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко радить киянам продовжувати розраховуватися за житлово-комунальні послуги за старими тарифами.

Міністр відзначив, що сам сплачує за послуги також за старими тарифами. "На мою думку, треба просто спокійно платити за старими тарифами", - сказав Кучеренко.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд столиці 6 липня зупинив дію розпоряджень столичної адміністрації про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

27 липня рішенням Апеляційного адміністративного суду столиці ухвалу Шевченківського суду було скасовано. Отже, розпорядження КМДА про підвищення тарифів у столиці знову набуло чинності.

Нагадаємо, розпорядженням київської влади тарифи на воду і опалювання були збільшені приблизно вдвічі.

Так, вартість послуги за холодне водопостачання і водовідведення за наявності квартирного або будинкового лічильника затверджена у розмірі 3,02 грн за 1 кубометр (була плата 1,48 грн), за відсутності засобу обліку - 16,61 грн на 1 людину (була 8,14 грн).

Вартість послуги за гаряче водопостачання і водовідведення за наявності лічильника складатиме 13,69 грн за 1 кубометр (було 7,38 грн), без засобу обліку - 47,92 грн за 1 людину (була 25,89 грн).

Тариф на послугу з централізованого опалювання для населення за відсутності засобів обліку теплової енергії затверджено у розмірі 2,38 грн за 1 кв. м опалювальної площі на місяць (зараз 1,6 грн за 1 кв м на місяць). Суму тарифу встановлено для розрахунків за опалювання щомісяця протягом року.

Читайте також:

Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Суд знову підвищив комунальні тарифи в Києві

В Україні подорожчав газ для населення

У Тимошенко просять Ющенка втрутитися в історію з тарифами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: