Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мир, безпека та інтереси всіх українців: Пристайко про основи завтрашніх перемовин у Парижі

Він наголосив, що завтра буде вирішуватись доля українських бранців.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що мир, безпека і розвиток в єдиній, демократичній країні - це єдина мета президента Володимира Зеленського на завтрашньому саміті в «нормандському форматі» у Парижі.

Про це глава МЗС повідомив на своїй сторінці у Twitter.

«Завтра, під час переговорів, ми у першу чергу маємо пам'ятати про інтереси всіх українців, розділених по лінії дотику російською агресією та пропагандою. Мир, безпека та розвиток в єдиній, демократичній країні - єдина мета президента і всієї переговорної команди», - наголосив Пристайко.

Він наголосив, що завтра буде вирішуватись доля українських бранців. "Завтра Нормандський саміт. Ми їдемо, в першу чергу, заради наших полонених в російських тюрмах та заради наших громадян на окупованих територіях. Наша головна червона лінія, від якої не відступимо на жодний міліметр, - міжнародно визнаний державний кордон України", - додав міністр.

Нагадаємо, що 9 грудня у Парижі відбудеться зустріч у «нормандському форматі» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Лідери України, Німеччини, Франції та Росії вперше за останні три роки зустрінуться за столом переговорів з метою зрушити з місця виконання Мінських домовленостей. Крім того, у Парижі запланована двостороння зустріч президента України Зеленського із президентом РФ Володимиром Путіним.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції