Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миролюбивий Тягнибок пропонує захищатися від Росії ядерною зброєю

Політик, який виступає завідновлення ядерного статусу, називає себе людиною миролюбною і запевняє, що не хоче війни з Росією.

Кандидат у президенти України, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок стверджує, що готовий повернути Україні ядерний статус і смертну кару.

Тягнибок наголосив, що коли ВО "Свобода" заговорило про УПА, "нам сказали, що ми займаємося дурощами, що це нікому не потрібно. А зараз навіть наші політичні опоненти заявляють: Добре, Бандера ваш герой, але тільки не нав'язуйте його нам".

За його словами, тепер тільки "Свобода" піднімає тему нелегальної імміграції. "Ми також активно пропагуємо повернення смертної кари за особливо тяжкі злочини - проти нації, держави або особи, - ми розглядаємо страту як один з ефективних методів боротьби з корупцією", - заявив політик.

"Але це не означає, що наступного дня після нашого приходу до влади ми почнемо розстрілювати. Спочатку ми проведемо реформу судочинства, щоб зробити неможливими судові помилки", - заявив він.

На питання про те, чи зможе Україна відновити ядерний статус, Тягнибок відповів ствердно. За його словами, відновити ядерний цикл можна за три роки.

"Запаси урану і цирконію у нас величезні; необхідно в екстреному порядку повернути наші "мізки" з-за кордону; наукові школи - київська і харківська - у нас залишилися", - наголосив він. "Якщо країни-гаранти відмовляються від своїх зобов'язань і допомоги, то що - нам спокійно віддатися в руки Росії як можливого окупанта? Якщо хочете, нашу вимогу про ядерний статус можна вважати елементом шантажу: якщо ви на Заході нічого нам не гарантуєте - значить, ми повернемося до ядерного статусу!", - заявив Тягнибок.

Він наголосив, що в 1994 році, після підписання Будапештського меморандуму, США і Британія стали гарантами незалежності України. "Ми вважаємо, що Росією цей договір вже порушений. І ми пропонуємо, як свого часу зробили поляки і чехи, вимагати гарантій своєї безпеки і підписати двосторонні угоди", - підкреслив він.

На його думку, в них повинно бути чітко написано, що у разі військової агресії відносно України США і Великобританія однозначно гарантують Україні військову допомогу.

"Не до НАТО треба звертатися, а до країн, які давали нам гарантії! Якщо вони відмовляються від цих гарантій, тоді ми маємо повне право звернутися до ООН та інших інститутів щодо розриву Будапештського меморандуму, а припинення дії цього документу дає нам право повернути собі статус ядерної держави", - додав він.

Тягнибок у той же час підкреслив, що не хоче війни з Росією. "Я, до речі, дуже миролюбна людина, і "Свобода" зробить усе, щоб цього не відбулося. Але, як відомо, хочеш миру - готуйся до війни", - заявив він, підкресливши, що ядерна зброя - це чинник стримування, а не нападу.

"Абсолютно очевидно, що наше військове протистояння з Росією може відбутися. Ви що, в липні минулого року могли сказати, що на нас може чекати грузино-російська війна? Якщо ми зараз не готуватимемося до подібної війни, можливої агресії, то гірше буде нам - ми опинимося до неї не готовими, якщо вона відбудеться", - заявив він.

"Ця підготовка для мене означає створення сильної армії, виділення на її потреби 8%, в крайньому випадку - 5% ВВП; модернізація озброєнь; кадрове оновлення армії, тому що в основному нинішні генерали і офіцери - це представники радянської системи; відродження ВПК - треба виробляти сучасну зброю і заборонити її продаж приватними фірмами. Ще один пункт - делімітація і демаркація українсько-російського кордону. Можливо, за естонським зразком, коли це робилося в односторонньому порядку", - резюмував він.

Читайте також:

Тягнибок розмовлятиме з Мєдвєдєвим на "жаргоні падонкафф"

Тягнибок збирається перетворити Крим на область

Тягнибок назвав марки пива, які не можна пити українцям

Тягнибок витратить на виборчу кампанію мінімум 10 мільйонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції