"Миротворець" включив у перелік чиновників із угорськими паспортами ще майже дві сотні осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі у списку близько 500 осіб.

Сайт "Миротворець" додав ще близько 200 осіб до складеного раніше списку чиновників і депутатів Закарпатської області, які порушили законодавство шляхом отримання другого громадянства.

"Наш офіс на Закарпатті працює по 12-15 годин на добу. У реальному часі пересилає перевірену і підтверджену інформацію в Центр, де її обробляють і заносять до "Чистилища" сайту Миротворець", - йдеться у повідомленні на сайті.

Зазначається, що у цьому списку більше 500 осіб, які присягнули на вірність чужій країні.

У четвер, 11 жовтня, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що вважає брехнею те, що українська влада не причетна до бази "Миротворця".

Раніше на сайті "Миротворець" з’явився список чиновників і депутатів Закарпатської області, які, як повідомляється, порушили законодавство шляхом отримання угорського громадянства. У списку - понад 300 пунктів. Мовляв, цей список став результатом роботи офісу "Миротворця" в Закарпатській області за два тижні. Перед тим там з’явився і сам міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

ВідеоУгорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

ТСН.Тиждень побував у найбільшому угорськомовному селі в Україні - Велика Добронь - та поспілкувався з місцевими жителями про дипломатичну війну. Жителі села - етнічні угорці, які роками порають землю та неохоче говорять про сварку між Україною та Угорщиною. Місцеві не планують нікуди виїжджати з України, а паспорти закордонного угорця здебільшого отримують для роботи за кордоном та подорожей. 

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції