Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Миротворець" викрив іноземного спостерігача на виборах у незаконному відвідуванні окупованого Криму

"Миротворець" викрив іноземного спостерігача на виборах у незаконному відвідуванні окупованого Криму

Він є громадянином Росії, але працює на німецьке видання.

Один із зареєстрованих Центральною виборчою комісією іноземних спостерігачів на виборах президента України відвідував окупований Крим з порушеннями українського законодавства.

Про це йдеться у заяві Центру "Миротворець", який збирає інформацію про людей, які загрожують національній безпеці, територіальній цілісності та суверенітету України.

За даними Центру, журналіст німецького ZDF Олексій Прохоров у листопаді 2016 року "свідомо порушив кордон України і незаконно відвідав окупований Крим". За це журналіста внесли в чистилище "Миротворця". Прохоров є громадянином Росії.

"Миротворець" закликав ЦВК бути більш уважними при реєстрації іноземних спостерігачів та журналістів на виборах президента України.

Нагадаємо, 20 березня  Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації росіян міжнародними спостерігачами під час виборів президента України, які заплановані на 31 березня.  Напередодні, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах.

Відео Росія не відправлятиме своїх спостерігачів на вибори в Україні

Про це вже офіційно заявило російське МЗС. 24 громадянина країни-агресорки намагалися зареєструватися спостерігачами від ОБСЄ. Однак їм відмовили в акредитації. Напередодні також ЦВК передали 420 тисячі бюлетенів для голосування українців за кордоном.  

Росія не відправлятиме своїх спостерігачів на вибори в Україні

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції