Місце у кримському парламенті коштує 300 тисяч

Місце в прохідній частині списку партії на виборах до кримського парламенту коштує від 150 до 300 тисяч доларів. Найдорожчі депутатські місця у міськрадах - Сімферополі та Ялті.

Щоб пройти до Верховної ради Криму на майбутніх місцевих виборах, свою лояльність до нинішньої влади потрібно підкріпити матеріально. Місце в прохідній частині списку партії на виборах до кримського парламенту коштує від 150 до 250 тисяч доларів

Про це пише газета "Дзеркало тижня" з посиланням на свої джерела.

За даними джерел в різних кримських штабах, частка місць на продаж у списках коливається від 30 відсотків в "ідеологічних"» партій до 60 — у тих, кого до ідеології ставляться байдуже.

"Кампанія на мажоритарному окрузі, за даними з різних джерел, обійдеться кандидатам у депутати автономії від 50 тисяч доларів (якщо сам кандидат - капітал) до 250 і навіть 300 тисяч", - пише видання.

При цьому наголошується, що "найдорожчі депутатські місця у міськрадах - Сімферополі та Ялті, від 100 тисяч доларів".

"Деякі охочі потрапити в списки створюють якісь пули - збирають гроші під себе, а потім вже просувають пайовиків до списків на поради нижче", - йдеться в статті.

Як повідомлялося раніше, місце в прохідному списку основних партій на місцевих виборах у Київраду і столичну облради коштує мільйон доларів. Стандартна ціна за місце в менших містах - 50 тисяч доларів, бо в райради залишилося дуже мало повноважень.

Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади пройдуть 31 жовтня.

Читайте також:

ЦВК почала формувати виборчі комісії на місцеві вибори

Місцеві вибори коштуватимуть більше мільярда

Азаров звільнить міністрів, які братимуть участь у виборах

"Регіони" запросили міжнародних спостерігачів на місцеві вибори

Місце у Київраді коштує мільйон доларів

Новий закон про місцеві вибори набув чинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: