Місцева влада підіграє теоріям змови й зриває роботу станцій мобільного зв'язку - Мінцифри

Дата публікації
Перегляди
1056
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місцева влада підіграє теоріям змови й зриває роботу станцій мобільного зв'язку - Мінцифри

Фото: УНІАН

Без якісного мобільного зв’язку неможливо вчасно додзвонитися до лікаря, взяти участь у відеоконференції чи отримати завдання для навчання, наголошують в уряді.

В Україні низка представників місцевої влади перешкоджає роботі станцій мобільного зв’язку, підтримуючи непідтверджені теорії змови про їхню шкоду.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Там кажуть, що радіофобія дедалі частіше стає на заваді розвитку мобільного зв’язку в Україні: "і йдеться не лише про очікуваний 5G, але і про 4G, який вже став звичним для мешканців великих міст і на який дуже чекають у сільській місцевості

У Мінцифри наводять одразу кілька прикладів зриву та перешкоджання роботи станцій мобільного зв’язку: у Броварах біля Києва, в Івано-Франківську, у Києво-Святошинському районі столиці та в Маріуполі.

"Такі дії посадовців не є піклуванням про громадян. Навпаки, через них постраждає набагато більше людей, ніж активних радіофобів. Без якісного мобільного зв’язку у нелегкий карантинний період неможливо вчасно додзвонитися до лікаря, взяти участь у відеоконференції чи отримати завдання для навчання", - зазначили у Міністерстві.

Урядовці наголосили, що базові станції мобільного зв’язку, що встановлюються українськими операторами, не шкідливі для людей, тварин та рослин. А норми випромінювання базових станцій в України у 10-100 разів суворіші, ніж у Європі та Америці.

Радіофобія — не жарт: вона дедалі частіше стає на заваді розвитку мобільного зв’язку в Україні. І йдеться не лише про...

Опубліковано Міністерство цифрової трансформації України Четвер, 17 вересня 2020 р.

Раніше українці зібрали необхідну кількість підписів під вимогою до президента не запроваджувати в Україні 5G. Зеленський подякував підписантам "за активну громадянську позицію", але зазначив, що 5G не несе шкоди здоров’ю, якщо дотримуватися вимог щодо рівня електромагнітного випромінювання.

Вся правда про 5G: чому планета постала проти веж зв'язку та як радіохвилі впливають на людину

Вся правда про 5G: чому планета постала проти веж зв'язку та як радіохвилі впливають на людину
Наступна публікація