Місцеві вибори обійдуться Україні в мільярд

Основна сума з цих коштів буде спрямована на заробітну плату членам виборчих комісій та залученим фахівцям.

На проведення місцевих виборів буде витрачено 972 млн 800 тис. грн. Про це 31 жовтня на прес-конференції повідомив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.

За його словами, ЦВК затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення чергових місцевих виборів у сумі 972 млн 834,7 тис. грн.

Основна сума з цих коштів буде спрямована на заробітну плату членам виборчих комісій та залученим фахівцям – 471 млн 500 тис. грн. На проведення передвиборної агітації передбачено 159 млн 700 тис. грн, виготовлення виборчої документації – 123 млн 600 тис. грн, сплату послуг друкованих ЗМІ – 62 млн 600 тис. грн,  кабіни для таємного голосування – 22 млн 800 тис. грн, оплату послуг, пов'язаних з діяльністю виборчкомів (зв'язок, транспорт, оренда приміщень) – 132 млн 600 тис. грн.

На сьогоднішній день Державне казначейство перерахувало на рахунки тервиборчкомів з держбюджету 921 млн 624 тис. грн. Решта коштів у сумі 51 млн 200 тис. грн буде перерахована на початку листопада.

"Жодних проблем з фінансуванням ЦВК, ні в територіальних комісій, ні взагалі не було", - підкреслив Шаповал.

О 8:00 в Україні розпочалося голосування на виборах депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Це перші вибори після президентських перегонів на початку року, на яких перемогу здобув Віктор Янукович. Вибори також вперше відбуваються за новим виборчим законом.

31 жовтня не переобиратиметься влада в Києві, а також депутати Тернопільської облради – вони були обрані на позачергових виборах, які пройшли після 2006 року.

Остаточні підсумки голосування мають бути підбиті не пізніше 5 листопада.

Все про місцеві вибори читайте тут

Читайте також:

У ЦВК не погодилися з недосконалістю списків виборців

На місцевих виборах зафіксовано нові смерті

У Дніпропетровську на виборчій дільниці помер чоловік

ЦВК взяли під охорону

ВідеоМісцеві вибори обійдуться Україні в мільярд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: