Місцеві вибори охороняють майже 100 тисяч міліціонерів

Співробітники міліції, військовослужбовці Внутрішніх військ та курсанти взяли під охорону всі 32 тисячі 196 виборчих дільниць.

Під час місцевих виборів в Україні до охорони громадського порядку залучено 93 тисячі 717 працівників органів внутрішніх справ.

Зокрема, з них 3 тисячі 969 військовослужбовців Внутрішніх військ і 4 тисячі 373 курсантів навчальних закладів системи МВС.

Як повідомили у прес-службі МВС, під охорону взято всі 32 тисячі 196 виборчих дільниць.

Як відомо, у неділю, 31 жовтня, в Україні проходять вибори до місцевих органів самоврядування.

Раніше керівництво Міністерства внутрішніх справ заявило, що побоюється провокацій у день виборів, тому охорона виборчих дільниць буде посилена.

"Інформація, якою ми володіємо, змушує нас запроваджувати посилені заходи і налаштовувати особовий склад на те, що можуть бути провокації", - заявив заступник міністра внутрішніх справ-начальник ГУ МВС Василь Фаринник.

Наразі Київський обласний тервиборчком і Центральна виборча комісія охороняються в посиленому режимі. По всьому периметру території даної будівлі чергують представники правоохоронних органів. Крім того, у внутрішньому дворі будівлі знаходяться два автобуси з бійцями спецпідрозділів.

Читайте також:

ЦВК взяли під охорону

В Україні - перші місцеві вибори за нової влади

На Львівщині суд зняв з виборів фальшиві списки "Батьківщини"

Місцеві вибори в Україні. Пам'ятка виборця

ВідеоВ Україні - перші місцеві вибори за нової влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: