Місцеві вибори подорожчали на 8 мільйонів

Верховна рада змінила держбюджет і виділила додатково більше 8 мільйонів гривень на фінансування проведення виборів до місцевих органів влади України.

Верховна рада виділила Центральній виборчій комісії додаткові 8 мільйонів 531 тисячу гривень на проведення місцевих виборів.

За відповідні зміни до закону про Держбюджет-2010 щодо фінансування виборчих перегонів проголосували 248 народних депутатів.

Як сказано у пояснювальній записці до документа, виділення додаткового ресурсу ЦВК передбачається здійснити за рахунок неподаткових надходжень державних унітарних підприємств та їх об'єднань.

Також на додаткове фінансування виборів буде спрямовано "дивіденди, нараховані на акції господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність, а також заборгованість за минулі періоди із сплати частини чистого прибутку (доходу) НАК "Нафтогаз України" та її підприємств".

Нагадаємо, раніше ЦВК повідомила, що місцеві вибори обійдуться держбюджету в 1 мільярд 40 мільйонів гривень.

Голосування на виборах місцевих органів влади в усіх регіонах країни, крім Києва і Тернополя, де місцева влада була обрана позачергово, відбудеться 31 жовтня.

Читайте також:

Місцеві вибори коштуватимуть більше мільярда

Тимошенко перед виборами зіштовхнулася з клонами і перебіжчиками

Місце у кримському парламенті коштує 300 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: