Місія МВФ готова повернутися в Україну

Представники МВФ задоволені узгодженою позицією української влади і обіцяють найближчим часом продовжити співпрацю з Україною.

Місія Міжнародного валютного фонду готова відновити роботу в Україні після направлення українською владою листа про подальшу співпрацю з фондом.

Про це сказано в повідомленні МВФ із посиланням на заяву голови місії фонду в Україні Джейли Пазарбашиоглу в ході телефонної конференції сьогодні, 27 лютого.

"Українська влада сказала, що вона надішле нам лист у понеділок або вівторок, у якому буде зазначено, коли вони хотіли б поновлення роботи місії. І, відповідно, ми будемо планувати це", - зазначила Пазарбашиоглу.

У цьому листі, як передбачено, українська влада повинні викласти бачення питань, які будуть предметом дискусії в ході візиту місії.

МВФ позитивно оцінює готовність української влади до підписання спільної декларації до керівництва фонду про готовність України продовжувати співпрацю в рамках програми stand by.

У зв'язку з цим місія фонду розраховує відновити роботу в Україні в найближчі тижні.

Нагадаємо, на початку лютого переговори МВФ та українського уряду провалилися через відмову Кабінету міністрів зменшити дефіцит бюджету та переглянути прогноз інфляції на 2009 рік.

Після цього місія МВФ покинула Україну.

Наразі президент, прем'єр, голова Нацбанку та спікер парламенту готують лист до МВФ, у якому повинні виразити спільну позицію української влади щодо співпраці з фондом. Цей лист повинен бути остаточно узодженим сьогодні, 2 березня, а вже завтра його мають відправити МВФ.

В той же час лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що не підписуватиме цей лист. За його словами, якщо Україна піде на умови МВФ, вона зобов'яжеться погіршити життя громадян.

Читайте також:

Пинзеник переконаний, що другий транш МВФ не врятує Україну

Україна не отримає грошей від Євросоюзу

МВФ розповів, чим поступиться заради українського кредиту

Ющенку поставили ультиматум в обмін на гроші МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: