Місія МВФ повернеться в Україну, не чекаючи завершення виборів

Технічна місія МВФ разом з фахівцями з Мінфіну продовжить обговорення параметрів і стану реалізації виконання бюджету.

До України найближчим часом повернеться технічна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря.

За його словами, дата прибуття технічної місії МВФ до України наразі уточнюється.

Немиря зазначив, що технічна місія МВФ разом з фахівцями з Міністерства фінансів продовжить обговорення параметрів і стану реалізації виконання бюджету.

Віце-прем’єр нагадав, що раніше керівник Фонду Домінік Строс-Кан прогнозував третій перегляд програми співпраці України і МВФ після президентських виборів в Україні.

"Але для того, щоб не втрачати час і закінчити успішно третій перегляд, технічна, експертна місія приїде до України вже найближчим часом. Конкретні дати ми зараз узгоджуємо", - сказав віце-прем'єр.

Раніше в МВФ заявили, що Україна отримає наступний транш кредиту тільки коли буде прийнятий бюджет на 2010 рік. У МВФ неодноразово заявляли, що незадоволені політичною ситуацією в Україні і чекають на консолідовану позицію влади щодо реалізації антикризових дій.

Також фонд відхилив прохання України про надання додаткового фінансування в обсязі 2 мільярдів доларів. Це рішення було обґрунтоване невиконанням Україною зобов'язань у рамках ухваленої разом із Фондом програми.

Як повідомлялося, МВФ восени 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні кредитів у рамках програми stand-by у розмірі близько 17 мільярдів доларів. За минулий рік Київ уже отримав три транші на загальну суму майже 11 мільярдів доларів.

Читайте також:

МВФ відмовився надати Україні екстрену допомогу

МВФ дозволив Тимошенко латати дірки в бюджеті резервами НБУ

Гриценко вважає, що уряд посадив Україну на голку МВФ

МВФ змінює голову своєї місії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: