Місія МВФ приїде до України в кінці літа

Місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну 29 серпня-9 вересня для продовження дискусій з другого перегляду програми зі співпраці stand by.

Місія МВФ 29 серпня приїде до України домовлятися про умови наступного траншу кредиту за схемою stand by. Про це йдеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Макса Альєра.

"У період з 29 серпня по 9 вересня Україна відвідає місія МВФ під керівництвом пана Таноса Арванітіса з метою продовження дискусій про другий перегляд виконання програми в рамках угоди stand by", - сказано в заяві.

Угоду stand by на суму 10 мільярдів СПЗ (близько 16 мільярдів доларів) було схвалено 29 липня 2010.

Метою програми є підтримка фондом урядової програми реформування економіки.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозував візит місії МВФ до України у вересні.

Передбачається, що в ході візиту місії буде ухвалено рішення про можливість виділення Україні чергового траншу кредиту stand by у розмірі 1,5 мільярда доларів.

Раніше колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник заявив, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) не надасть Україні кредити до тих пір, поки уряд не виконає узяті на себе зобов'язання.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність обмежити зовнішні позики або взагалі відмовитися від них.

Читайте також:

Кабмін не хоче брати нових кредитів

Кабмін розраховує отримати подвійний транш МВФ

Експерт МВФ: Україна має великі потреби у фінансуванні на наступний рік

Україна не отримає нового траншу МВФ у поточному році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: