Місія ОБСЄ розпочала моніторинг президентських виборів в Україні

ОБСЄ відправила до України 50 спостерігачів, ще 600 приїдуть в день голосування на виборах президента.

Місія Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в понеділок, 23 листопада, розпочала свою роботу з моніторингу президентської виборчої кампанії України.

Всього за лінією ОБСЄ в Україні під час виборчої кампанії перебуватимуть більше 50 спостерігачів. Ще 600 спостерігачів організації приїдуть в країну з короткостроковою місією безпосередньо в день голосування – 17 січня 2010 року.

Як відомо, виборча кампанія розпочалася 19 жовтня. Офіційно зареєстровано 18 кандидатів, серед фаворитів перегонів - лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович і його найближчий конкурент - прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Згідно з опитуваннями, жоден з них не набирає 50% плюс один голос, у зв'язку з чим, швидше за все, буде оголошений другий тур, який відбудеться на початку лютого.

На минулих виборах президента в 2004 році місія ОБСЄ не визнала перемогу Януковича в другому турі, заявивши про масові фальсифікації. Тоді під тиском всередині країни і ззовні було ухвалено рішення про призначення третього туру виборів, на якому переміг чинний глава держави Віктор Ющенко.

Читайте також:

Банер Ющенка на офіційному сайті президента порушує закон про вибори

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Партія регіонів видала для захисту від грипу агітаційні маски

На вибори президента України ЄС має намір направити 700 спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: