Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місія здійснена: як Олідетрим робить українців найусміхненішою нацією

Українці дуже мало посміхаються, але ми рідко замислюємося, чому так відбувається. Але це важливо, бо стосується настрою цілої нації, що вагомо впливає на наші здобутки та прогрес. 

Українці звикли занадто серйозно ставитися до багатьох аспектів життя, забуваючи про головне — свою посмішку на обличчі. Більше 80% українців страждають на дефіцит вітаміну D. Невтішна статистика, чи не так?

Let’s Smile Challenge від Олідетрим, що проходив в жовтні та листопаді, — це не тільки тренажер для формування звички посміхатися, а й турбота про найголовніше — здоров’я.

Почнемо з того, де криється проблема нестачі посмішок та позитивного настрою. Причина в тому, що наш мозок не виробляє необхідну кількість серотоніну, у випадку нестачі вітаміну D. А потім дивуємось: чого такий настрій кепський, стан пригнічений, імунітет ослаблений?

Вітамін D кожного дня — найнеобхідніший ритуал, який допоможе:

  • покращити емоційний стан;
  • стимулювати імунні клітини до вироблення протимікробного білка (таким чином зміцнюється імунітет, що особливо важливо в осінньо-зимовий період);
  • покращити засвоєння кальцію, фосфору;
  • перетворити їжу в енергію;
  • знизити ризик виникнення онкологічних захворювань.

Олідетрим турбується не тільки про здоров’я, а й емоційний стан всієї української нації. Let’s Smile Challenge був позитивним викликом, який сформував звичку посміхатися частіше. А найголовніше те, що челендж допоміг українцям об’єднатися заради однієї мети — посміхатися.

Олідетрим_реклама
Олідетрим_реклама
Олідетрим_реклама

Всього було 7 команд, капітанами яких були найпозитивніші люди країни: Аліса Чекорська, Євгенія Нікуліна, Наталія Мічковська, Ігор Пустовіт, Юлія Вальчишин, Міла Бараєва та інші. Всі вони — втілення справжнього позитиву та сонячності. Саме тому, ці люди виступали лідерами для підтримки команд.

Як було зазначено раніше, головна ідея полягала в тому, щоб українська нація навчилася більше посміхатися: щодня учасники, за допомогою Viber-бота, посміхалися у спеціальній програмі, котра зчитувала кількість денних посмішок, підсумовувала їх, та визначала команду-переможця. 

Олідетрим_реклама
Олідетрим_реклама
Олідетрим_реклама

Щотижня 3 учасники з найактивнішої команди отримували подарунки. З решти команд обиралося по одному переможцю щотижня. Головним призом всього Let’s Smile Challenge була подорож до Єгипту. 

Долучайтеся до соціальних мереж Олідетрим та слідкуйте за оновленнями. Можливо, у новому челенджі переможете саме ви? 

facebook.com

instagram.com

Залиште свій коментар

Вибір редакції