Міський голова Дніпра запропонував звільнитися заступниці за висловлювання про державну мову

Між Філатовим та заступницею сталася сутичка у коментарях у соцмережі.

Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував звільнитися своїй заступниці Світлані Єпіфанцевій через висловлення у соцмережі про недоцільність українізації культури в країні.

Про це Філатов написав у Facebook.

Напередодні Єпіфанцева опублікувала у Facebook інформацію, що у місті зачинили один із кінотеатрів через маленьку відвідуваність. Причиною, за її словами, послугувала заборона російських фільмів і показ іноземних лише українською мовою. Скріншот публікації надає видання "Дніпропетровська панорама", адже сама заступниця міського голови її видалила.

Скріншот висловлювання Єпіфанцевої
"Дніпропетровська панорама"
Скріншот висловлювання Єпіфанцевої

"Повідомляю, що заступниці міського голови Світлані Володимирівні Єпіфанцевій відсьогодні запропоновано звільнитися за висловлювання щодо статусу державної мови та порушення етики державного службовця. Останнім часом пані Єпіфанцева систематично дозволяла собі неоднозначні публічні висловлювання, чим викликала справедливе суспільне обурення", - написав Філатов.

Офіційно. Кадрове. ... Повідомляю, що заступниці міського голови Світлані Володимирівні Єпіфанцевій відсьогодні запро...

Опубліковано Borys Filatov 28 лютого 2018 р.

Згодом між Філатовим і Єпіфанцевою сталися словесні сутички. На нову публікацію заступниці про "заборону власної думки", міський очільник написав, що своєї думки у державного службовця у таких питаннях бути не може.

Переписка Філатова і Єпіфанцевої
Світлана Єпіфанцева
Переписка Філатова і Єпіфанцевої

У останній публікації заступниця заявила, що замки від її кабінету змінили, службове авто наказали віддати і повідомили, що на роботу можна не приходити.

Крайня публікація Єпіфанцевої
Крайня публікація Єпіфанцевої

Нагадаємо, Марину Меньшикову, більш відому як "театралка з молотком", 26 лютого знайшли повішеною у камері Дніпровського слідчого ізолятора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції