Міський голова Кропивницького запропонував вакцинуватися у тролейбусах та автобусах

Міський голова Кропивницького запропонував вакцинуватися у тролейбусах та автобусах

Associated Press

Мер наголосив, що необхідно пожвавити процес вакцинації у місті.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович наголосив, що у місті потрібний більш активний процес масової вакцинації населення. Він запропонував розгорнути мобільні пункти вакцинації від коронавірусу в міських автобусах та тролейбусах.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міської ради.

На щотижневій апаратній нараді, яка відбулася учора, 26 липня, міський голова Кропивницького наголосив, що необхідно пожвавити процес вакцинації у місті. Управління охорони здоров’я отримало  завдання формувати додаткові бригади, що здійснюватимуть вакцинацію населення та вимагати для міста нових партій вакцин.

"Поруч із нами вже нові штами, що косять молодь. Нам необхідно подумати про розгортання до існуючих, ще і додаткових пунктів вакцинаці. Ми можемо організувати мобільні пункти в наших автобусах чи тролейбусах і пустити їх на околичні мікрорайони - Лелеківку, Арнаутове чи Завадівку. Можна обробити додатково цей транспорт дезінфекторами, Wi-Fi там є, тобто інтернет - зв'язок організувати можливо", - акцентував Андрій Райкович.

Андрій Райкович закликав на вакцинацію активно запрошувати двірників, працівників ЖЕО, кондукторів громадського транспорту, водіїв маршруток, медиків, освітян, соцпрацівників тощо.

" Всі,у кого робота, пов’язана зі спілкуванням з людьми, кому не протипоказана за станом здоров'я вакцинація, мають бути щеплені! Це той випадок, коли якість і безпека залежать від кількості вакцинованих, - зазначив очільник міста.

Нагадаємо, що за добу 25 липня провакциновано 49 057 людей, а станом на 26 липня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 4 812 500 осіб.

Наступна публікація