Міський транспорт переходить на електронні квитки. Що це означає для українців

Міський транспорт переходить на електронні квитки. Що це означає для українців

Фото: wikipedia

Подібна система вже діє в київському метро.

У вівторок, 17 січня, народні депутати проголосували за закон, який передбачає впровадження в Україні електронної оплати проїзду, в тому числі електронного квитка, у міському та приміському пасажирському транспорті.

Задля впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в транспортних засобах будуть встановлювати спеціальні турнікети та сканери. Оплатити проїзд можна буде як спеціальною проїзною електронною карткою, так і банківською карткою.

Усе залежатиме від того, яку саме систему оберуть перевізники. Зазначимо, що подібна система діє в київському метро, де можна розрахуватися за проїзд електронним проїзним (який можна постійно поповнювати коштами) та банківською карткою.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, торік восени Львів підписав угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку про виділення кредиту в розмірі 10 млн євро на впровадження в місті автоматизованої системи оплати проїзду, яка передбачає закупівлю, встановлення та експлуатацію необхідного апаратного та програмного забезпечення, а також електронних карток. У міськраді сподіваються, що впровадження електронного квитка дозволить збільшити прибутковість підприємств транспорту на третину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація