Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міськрада Рівного рекомендувала мешканцям відмовитися від святкування Геловіну

Рішення не є зобов’язуючим, але все ж окреслило позицію депутатів.

Депутати Рівненської міської ради розглянули пропозицію заборонити у місті святкування Геловіну. В підсумку вони підтримали проєкт рішення, який має рекомендаційний характер.

Приводом для розгляду цього питання стала рекламна кампанія до свята в одному з місцевих торговельно-розважальних центрів. В ній використовувалося зображення дівчини з порізаними венами на зап’ястях рук та закривавленим обличчям. У фотографії частина людей розгледіла пропаганду суїциду.

Депутати рекомендували заборонити в місті пропаганду Геловіну, включно із зовнішньою рекламою, а також рекомендували заборонити святкування цього свята в комунальних закладах освіти й культури.

Як повідомлялося, американський письменник Стівен Кінг назвав найкращі фільм, серіал та книжку до Геловіну. За словами письменника, найкраща книжка "Дев’ятий дім" американської фентезі-письменниці Лі Бардуго – історія про таємні спілки Єльського університету. "Це Гаррі Поттер для дорослих. Це саме та книжка, читаючи її, що це страшно, це розумно, це хвилює уяву, і сподіваєтесь на продовження". - йдеться у повідомленні.

Відео Геловін по-американськи: на святкування жителі США витратили понад 9 мільярдів доларів

Солодощі або смерть. Більше двох третин американців проводять цю ніч із привидами, скелетами і цукерками. Вирізати гарбузи принаймні збиралася цього року половина країни, стільки ж обіцяли вбратися в костюми. 

Геловін по-американськи: на святкування жителі США витратили понад 9 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції