Місс Світу в Києві

Міс світу зустрілася з віл-інфікованими та хворими на СНІД в кількох київських закладах. Вона завітала і в дитбудинок, де перебувають інфіковані діти.

Міс світу зустрілася з віл-інфікованими та хворими на СНІД в кількох київських закладах. Чешка Тетяна Кухаржова приїхала до України, аби дізнатися про поширення цієї епідемії в нашій країні.

Вона побувала і в дитячому будинку, де перебувають інфіковані діти. Малюки не зрозуміли, що перед ними дівчина, яку вважають найвродливішою в світі, до красуні з короною на голові, вони ставилися, як до принцеси.

Тетяна Кухаржова, Місс Світу 2006 (Фото: china.kulichki.com)
Малюки не зрозуміли, що перед ними дівчина, яку вважають найвродливішою в світі, до красуні з короною на голові, вони ставилися, як до принцеси з тих казок, які їм читають вихователі
Нагадаємо, на офіційному обліку з діагнозом ВІЛ-СНІД знаходиться майже 78 тисяч людей. Найбільш вражені території - Донеччина, Одещина і Дніпропетровщина.

У одній з лікарень допомагають ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД з усієї країни. Розрадити їх і підтримати, вирішила Міс Світу, Тетяна Кухаржова. Вона - дев'ятнадцятирічна студентка з Чехії. Її визнали найвродливішою з-поміж ста чотирьох красунь планети. Щоб зайвий раз не травмувати пацієнтів лікарні, знімати зустріч медики заборонили. Про враження від побаченого красуня розповіла вже після обходу клініки.

Тетяна Кухаржова: "Я часто відвідую лікарні, хоспіси - це важливо для людей, які там знаходяться. Це дає їм можливість забути хоч не на довго про те, що вони хворі, забути про свої страждання."

Тепер міс світу знає, що в Україні епідемія ВІЛ/СНІДу. Серед країн Європи ми - лідери за темпами поширення ВІЛ-інфекції.

Часто людей, які інфікувались, українське суспільство уникає, вони терплять утиски, приниження і зневагу.

ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД діти, вони завжди радіють гостям.

Красуню та ще й в короні, малюки сприймають, як принцесу, вони ще занадто малі щоб зрозуміти - до них приїхала найвродливіша дівчина світу. Вони сприймають її як героїню казок, що їм читають вихователі. Намагаються привернути увагу й посидіти на руках. Особливі враження красуня справила на трирічну Зою, та, навіть, спробувала приміряти корону.

Разом зі світовою красунею до Києва приїхала і керівник конкурсу Міс Світу - Джулія Морлі.

Увечері Тетяна Кухаржова візьме участь у благодійному показі мод. Кошти від продажу вбрання спрямують на закупівлю обладнання для лікарні, у якій допомагають хворим на СНІД.

ВідеоМіс світу в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: