Міста України зекономили на підготовці до Нового року

В містах і селах України тим часом закінчують останні приготування до Нового року. Що зі святкового антуражу не змогла змінити навіть криза - так це ялинок та Дідів Морозів.


Харків

Традиційне для новорічних свят у Харкові крижане містечко цьогоріч відкриють тільки до Різдва. Криза тут ні до чого і скульптори також не винні. Через теплий початок зими на річках не було льоду, навіть в російській Пермі, звідки везли матеріал для майбутніх крижаних фігур.

З двох із половиною тисяч кубів льоду на центральному майдані два десятки скульпторів відтворюють казку Андерсена “Снігова Королева”. Щоб надолужити  згаяний час працюють і вдень, і вночі.

Єдине, на чому все ж таки зекономили — це освітлення для ялинки. Замість мультимедійного, яким керували спеціалісти за допомогою комп'ютера, головну  ялинку слобожанщини прикрасили звичайними гірляндами. Але цього, здається, ніхто і не помітив.

Дніпропетровськ

У Дніпропетровську при підготовці до Новорічних свят заради збереження кількості та якості - вирішили поступитися розкішшю. Всі батьки, як і торік, знайдуть для своїх чад розваги на будь-який смак та кишеню, як і завжди, всі театри влаштували спеціальні новорічні вистави, працюють ковзанки та зимові атракціони. Міська ялинка не гірша за торішню, а от сюрпризів та оздоблення  на вулицях  значно поменшало.

“Мі вирішили зробити феєрверк поскромніше, фактично в два рази дешевше, аніж торік. Людей на проспектах, господарів офісів також вирішили не примушувати – хто зміг, той прикрасив”, - розповідає міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко.

Втім, зовсім без  новорічних подарунків дніпропетровці таки не залишились.  У місті тільки і розмов, що про нову комп'ютерну ялинку. Біля неї про всі проблеми забувають не тільки діти, а й дорослі.


Львів

Шопка, дідух і ялинка – головні новорічно-різдвяні атрибути Львова. Без них і свято не свято. На вічно зелену 25-ти метрову красуню місто витратило 100 тисяч гривень - це оздоблення, освітлення, урочисте відкриття і нічна варта. Торік сума була скромнішою 56,5 тисяч гривень.


10 рік поспіль у місті Лева відбувається фестиваль «Велика коляда» і вже як добра різдвяна традиція - фестиваль пампухів. Ці заходи фінансуватимуться вже з бюджету 2009 року, тому їхній кошторис ще не підрахували. Не вистачило цьогоріч грошей хіба що на фестиваль «Зима на ринку» і свято ремесел, однак і так непогано, кажуть у ратуші, адже у час фінансової кризи можна трохи скромніше святкувати. 


ВідеоМіста України зекономили на підготовці до Нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: