Місто на Хмельниччині кишить гусеницями: личинки масово сипляться людям на голови

Місто на Хмельниччині кишить гусеницями: личинки масово сипляться людям на голови

Чиновники міськради нашестя гусениць у не помітили.

Волохата гусінь взяла в облогу місто Волочиськ на Хмельниччині. Середмістя просто кишить личинками, які повзають по стінах багатоповерхівок, окупували дитячі майданчики та зони відпочинку. Гусениці падають людям на голови, їх витрушують з-за пазух і з одягу, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Містяни розповідають про гусеничні дощі - мовляв, коли дме вітер, личинки масово сиплються з дерев людям на голови. Ми знаходимо купу гусениць на гойдалках та огорожах дитсадків. Личинки переміщаються разом з людьми міськими тротуарами. Присісти на будь-яку лавку Волочиська просто лячно, бо на тебе відразу заповзають ці волохаті істоти.

Відео Місто Волочиськ на Хмельниччині окупувала волохата гусінь

Волохата гусінь взяла в облогу місто Волочиськ на Хмельниччині. Середмістя просто кишить личинками, які повзають по стінах багатоповерхівок, окупували дитячі майданчики та зони відпочинку. Гусениці падають людям на голови, їх витрясають з-за пазух і струшують з одягу. 

Місто Волочиськ на Хмельниччині окупувала волохата гусінь

Щоправда, чиновники міськради нашестя гусениць у Волочиську не помічали. Керівник комунального відділу каже: "Я не бачила, в мене на будинку гусениця не лазить".

Фахівці кажуть, що це личинки американського білого метелика — карантинного шкідника. Зазвичай, ці гусениці пожирають листя плодових дерев, але у Волочиську вони кинулися на усе зелене.

"Це є проблеми з кліматом, зміна клімату, були дощі, тепер спека пішла.  Воно їсть і горіх вже, їсть явір, якщо колись їло тільки плодові дерева, зараз - усе кругом", - каже керівник управління “Держпродспоживслужби” Волочиського району Микола Микуляк.

Місто, ймовірно, чекають карантинні заходи. Фахівці зараз підбирають препарати, які б знищили гусінь і були безпечними для людей.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів