Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місто на Львівщині буквально захлинається у нафті і будь-якої хвилини може провалитися

Зупинка свердловин спричинить підняття рівня загазованості і скупчення газів, що призведе до вибухів і людських жертв.

Депутати Бориславської міської ради на Львівщині глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася навколо припинення експлуатації нафтових свердловин на території Борислава та смт Східниця та наслідків, до яких це призведе.

Про це йдеться в офіційному зверненні депутатів на сайті міськради.

Згідно із зверненням, Борислав розташований на двадцяти тисячах так званих шурфів і копанок і у будь-яку мить може провалитися крізь землю.

Раніше шурфи й копанки копали вручну, видобували з них нафту, потім ці отвори засипали, але небезпека проваль залишилася й досі. Періодично жителі це спостерігають й тепер.

Глибокі прірви несподівано утворюються навіть у центральній частині міста, на городах у людей.

Місцями нафта неконтрольовано виходить на поверхню, потрапляє в гирло річки Тисмениця та в колодязі і поверхневі води.

Відео У Румунії сталася пожежа на нафтопереробному заводі

Подекуди в місті нафтові фонтани сягають кількох метрів. Так, у Бориславі є будинок, де нафта витікає просто з підвалів. 

Також депутати звертають увагу на поганий стан здоровя жителів. Зокрема, на високий показник онкозахворюваності та на алергічні риніти, астми, астматичні бронхіти, від яких страждають бориславці.

Відповідно до наказу начальника "Бориславнафтогазу" від 5 березня, було зупинено видобуток нафти зі свердловин в Бориславі та Східниці "у зв'язку з економічною неефективністю".

Влада міста просить вирішити питання пуску свердловин, задля недопущення різкого підняття рівня загазованості і небезпеки неконтрольованого скупчення газів, що може призвести до вибухів і людських жертв.

Нагадаємо, нещодавно у США горів найбільший нафтовий завод, хімічна хмара загрожувала 40-кілометровій зоні. Нафтопереробний завод є найбільшим на Західному узбережжі США і здатний переробляти близько 380 тисяч барелів на день. Підприємство отримує сиру нафту з родовищ в Каліфорнії, Аляски і Західної Африки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції