Місто в Криму оголосили територією Партії регіонів

Виборча кампанія ПР у Керчі почалася з того, що це місто було оголошено територією регіоналів. Чиновникам дали завдання ходити по квартирах і розповідати про "титанічну працю" регіоналів.

Влада Керчі оголосила місто територією Партії регіонів. Під таким гаслом у п'ятницю, 24 вересня, відбудеться День ПР на центральній площі міста.

"Керчани - патріоти нашого улюбленого міста! Ваша участь у Дні Партії регіонів - це підтримка нашого президента Януковича, уряду України і Криму, міської влади, курсу на оновлення країни, поліпшення життя людей. Керч - територія Партії регіонів!", - йдеться в повідомленні мерії міста.

У рамках заходу на площі Леніна відбудеться зустріч з головою Керченської міської організації ПР, мером міста Олегом Осадчим, і депутатами міської ради. Після цього проведуть великий концерт творчих колективів міста.

Крім того, як повідомило джерело в Керченській мерії, на апаратній нараді виконкому всіх співробітників зобов'язали проводити агітаційно-просвітницьку роботу з населенням. "Співробітникам дано завдання - щодня виходити з роботи із кабінетів о 16 годині і годину часу присвячувати роботі з населенням: ходити по квартирах і інформувати про титанічну працю Партії регіонів на благо громадян", - уточнило джерело.

У мерії Керчі цілі та завдання обов'язкових поквартирних обходів пояснити не змогли, оскільки співробітники прес-служби не перебували на нараді. "Я не в курсі, нас ніхто не повідомляв цього разу про апаратку", - повідомив спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу Сергій Курін.

Проведення Дня Партії регіонів, за словами Куріна, відбудеться за ініціативи міської організації регіоналів. Інші партії, що беруть участь у місцевих виборах, заявки на подібні акції не подавали.

У той же час, за інформацією кримських комуністів, лідер місцевих регіоналів, голова Радміну автономії Василь Джарти поставив завдання однопартійцям набрати 70% голосів будь-якими шляхами. КПУ звинуватила главу уряду республіки в тому, що він начебто доручив надрукувати додатковий комплект виборчих бюлетенів.

Читайте також:

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Партія регіонів пообіцяла перебіжчикам з БЮТ посади міністрів

Партія регіонів заявила, що у них є понад 300 голосів у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: