Місце Януковича у Раді обійме вчителька російської мови

У Верховній раді з’явилися п’ять вільних місць, які мають зайняти наступні за виборчим списком члени Партії регіонів.

Після інавгурації президента Віктора Януковича і призначення ним в Адміністрацію президента чотирьох депутатів від Партії регіонів, у Верховній раді з’явилися п’ять вільних місць, які мають зайняти наступні за виборчим списком члени ПР.

Місце в парламенті Віктора Януковича, якого Верховна рада позбавила депутатських повноважень у зв’язку з обранням його президентом, невдовзі має обійняти його землячка Тамара Єгоренко, №179 у списку Партії регіонів, пише УНІАН.

Вона вже має досвід роботи в парламенті п’ятого скликання. Екс-голова Ленінської райради, учителька російської мови і літератури за фахом, Єгоренко в одному з інтерв’ю зізналася, що відчуває у собі "просто-таки кипучу енергію, бажання жити і боротися". Утім, будучи народною обраницею особливою активністю не відзначилася.

№180 у списку ПР - ректор Національної академії Державної податкової служби України Петро Мельник. Народний депутат п’ятого скликання від Партії регіонів, він був замішаний у кількох гучних скандалах. Зокрема, напередодні другого туру президентських виборів-2004 Мельника звинуватили в агітуванні студентів голосувати за Януковича.

Державна податкова адміністрація кілька разів звільняла Мельника з посади ректора за звинуваченням у нецільовому використанні державних коштів. Мельник у свою чергу звинувачував владу у політичних переслідуваннях. Після декількох звільнень, за яким неодмінно слідували поновлення, врешті-решт суд утретє поновив Мельника на посаді ректора Податкової академії, яку він очолює досі.

№181 - Юрій Болдирєв. У Болдирєва теж є досвід народного обранця. Дивними як для українського політика висловлюваннями він прославився давно. Наприкінці 2006 року член Комітету ВР з питань культури і духовності регіонал Болдирєв під час виступу на Всесвітньому конгресі співвітчизників у Санкт-Петербурзі запропонував переселити до Сибіру й Приморського краю Росії мешканців Житомирської та Волинської областей.

Свого часу як депутат Донецької облради Болдирєв був одним з ініціаторів роботи з проведення місцевого референдуму про дві державні мови – української і російської, з відновлення трансляції програми 2Маяк» і телеканалу "Останкіно".

Максим Луцький, №182, прославився щонайменша двома речами. У вересні 2006 року деякі депутати від БЮТ вийшли з фракції і приєдналися до "антикризової" коаліції. Серед них був і Луцький.

Не отримавши мандат у 2007 році на позачергових парламентських виборах, Луцький зайнявся освітою і подався в заступники міністра освіти. А у 2008 році став першим проректором Національного авіаційного університету, у стінах якого працює й сьогодні. У 2009 році на Луцького двічі здійснювали замах. Проте він залишився живим і неушкодженим. Одна з версій щодо причини замаху – переділ земель і будівель НАУ.

Наступний у списку ПР - Олег Надоша - інженер-будівельник за фахом, колишній мер Кременчука. Надоша вже встиг побувати в "Нашій Україні", переметнутися до БЮТ і врешті-решт осів у Партії регіонів.

У серпні 2004 року Надошу призначили заступником керівника центрального штабу кандидата в президенти Ющенка. А під час виборчої кампанії 2006 року він уже був заступником керівника центрального штабу БЮТ. Але влітку 2007 року Недоша приєднався до "антикризової" коаліції, викликавши обурення колишньої лідерки й згодом отримавши у ПР, як вважалося, непрохідне місце.

Читайте також:

Перші призначення президента Віктора Януковича

Ганна Герман незадоволена своєю новою посадою

Янукович урізав собі зарплату на 50%

Янукович уріже витрати на свою Адміністрацію, а гроші роздасть бідним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: