Місцеві вибори в Україні призначені на 30 травня

Депутатів місцевих рад, мерів та сільських голів в Україні обиратимуть 30 травня наступного року. Виборів у Києві цього дня не буде, вони призначені на 2012 рік.

Верховна рада призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів на 30 травня 2010 року.

За ухвалення проекту відповідної постанови проголосувало 390 депутатів.

Парламент доручив ЦВК вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення цих виборів, а Кабінету міністрів забезпечити їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету на 2010 рік.

Нагадаємо, що вибори мера столиці проходитимуть у 2012 році. Це обумовлене тим, що Конституційний суд прийняв рішення, котре передбачає, що депутати місцевих рад і сільські, селищні, міські голови, обрані на позачергових виборах, набувають повноважень відповідно на п’ятирічний та чотирирічний термін.

Таким чином, столичний мер Леонід Черновецький і Київрада, котрі були переобрані у травні минулого року, залишаються на посаді до 2012 і 2013 року.

За словами депутата від БЮТ Миколи Томенка, за ухвалення вигідного столичній владі рішення судді КС отримали хабар у розмірі 20 мільйонів доларів. КС такі звинувачення спростував.

Читайте також:

КС визнав неконституційним новий закон про вибори президента

В Україні розпочалася передвиборча кампанія

Дострокові вибори в Раду відбудуться 30 травня 2010 року

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн.
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: