Місяць безвізу: майже 100 тисяч українців вже скористалися нагодою поїхати подорожувати до ЄС

Окрім паспорта нового зразка, необхідно прихопити з собою ще кілька документів.

За місяць дії безвізового режиму єврокордон з біометричними паспортами перетнуло майже сто тисяч українців. Відмову отримали лише 49 наших співвітчизників, йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

Ті, кого не пустили до ЄС, зазвичай мають біометричний паспорт, але не можуть чітко відповісти на запитання прикордонників про мету поїздки. Часто у таких людей немає документів, що підтверджують мету перебування (бронювання готелю, відвідування заходів), а також зворотніх квитків. Необхідно мати з собою і медичну страховку.

ВідеоУкраїнець зняв на відео величезну чергу на кордоні до Польщі

Мандрівники розповідають, що зазвичай процедура паспортного контролю минає швидко. Близько години в черзі на кордоні, наприклад, з Угорщиною, - і власною автівкою можна об'їхати кілька країн. Так, українці вже діляться порадами про подорожі на 5000 км. На чотирьох така поїздка обійдеться компанії у 1200 євро.

ВідеоЧи задоволені українці безвізом

Як відомо, безвіз запрацював 11 червня о 00.00 год. Для безвізових поїздок необхідно мати біометричний паспорт, оформити страховку та мати певну кількість грошей з собою, яку кожна країна визначає окремо.

ключові дати безвізу, інфографіка на честь Інни

Залиште свій коментар