Мітинг підприємців збираються перенести на Контрактову площу

Столична влада пообіцяла йти назустріч підприємцям міста і готова вислухати та врахувати їхні пропозиції.

Київська міська державна адміністрація пропонує перенести мітинг на інші площі - наприклад, на площу імені Лесі Українки чи Контрактову.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов на зустрічі з представниками організаторів акції протесту підприємців, що відбувається на Майдані Незалежності.

Заступник голови КМДА запевнив присутніх підприємців, що столична влада завжди йде назустріч підприємцям міста і готова вислухати та врахувати їхні пропозиції щодо співпраці малого та середнього бізнесу Києва з міськдержадміністрацією.

Як зазначив Пузанов, міська влада жодним чином не намагається обмежити права громадян на мирні зібрання, навпаки - хоче всебічно сприяти учасникам реалізувати право на висловлювання своєї громадянської позиції.

При цьому заходи, організовані представниками малого та середнього бізнесу в центрі Києва, не мають перешкоджати міській владі забезпечувати повноцінне функціонування столиці.

Нагадаємо, своєю постановою від 22 листопада Окружний адміністративний суд Києва обмежив проведення акцій з 22 до 26 листопада цього року в центральній частині столиці низці громадських організацій, що наразі мітингують на Майдані Незалежності.

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Читайте також:

Україна повстала проти нового Податкового кодексу (фотогалерея)

Міліція погрожує мітингувальникам на Майдані кримінальними справами

Партія регіонів: нового Майдану в Україні не буде ще років 25

ВідеоМіліції не вдалося вигнати мітингувальників з Майдану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: