Мітингувальники від Офісу президента перейшли до будинку Зеленського: вулиця оточена кордонами поліції

Дата публікації
Перегляди
1579

Хід відбувся повз МВС.

Представники одразу двох мітингів, які спершу відбувались під Офісом президента, перейшли до будинку Володимира Зеленського.

Про це повідомляє кореспондент ТСН Іван Воробйов.

Прихильники проросійського блогера Шарія і кілька сотень активістів патріотичних організацій «Демократичної Сокири», «Руху ветеранів України» та інші, прийшли висловити своє невдоволення діями влади спершу під Офіс президента. Зрештою колоною під посиленим наглядом правоохоронців рушили до будівлі МВС, але під час цього стались провокації, почались сутички із застосуванням димових шашок, газових балончиків і яєць. Поліція швидко затримала найактивніших учасників, тож хід продовжився. Зрештою мітинг після МВС перемістився до будинку президента на вулиці Грушевського.

Відомо, що представники партії Шарія вимагають, щоб до них вийшов глава держави. Вони заявляють, що не задоволені тим, що під час пандемії коронавірусу на правоохоронні органи і зарплати чиновників були витрачені великі кошти, а президент, за їхніми словами, «ніби не помічає цього».

Нагадаємо, що поліція призначила службове розслідування через сутичку активістів і правоохоронців під час суду над Стерненком. Зібрані матеріали передадуть ДБР.