Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кордоні з Литвою перевіряють законність ввезення до України "євроблях"

Наразі на розмитнення чекає 59 тис. транспортних засобів.

Після запиту Державної фіскальної служби України митниця Литви почала перевірку законності ввезення і використання на території нашої країни транспортних засобів, зареєстрованих на території Литви.

Повідомляється, що станом на 1 листопада на українській митниці очікують подальшої долі понад 59 тис. транспортних засобів, 44,6 тис. з яких перебувають у режимі тимчасового ввезення.

Своєю чергою у ДФС зазначили, що бачать користь у подальшому співробітництві між митницями обох країн, зокрема завдяки участі України в єдиному режимі транзиту і приєднання до загальної системи NCTS (New Customs Transit System), що є першочерговим питанням переходу на європейські митні правила. У цьому питанні Литва надасть нам можливість купувати програмний продукт, допоможе його встановити та навчити працівників, що сприятиме подальшому вдосконаленню митного законодавства.

Нагадаємо, на початку вересня власники автомобілів з єврономерами проводили акції протесту в центрі Києва, вимагаючи від уряду знизити ціну на розмитнення автомобіля і не чинити тиск на власників транспортних засобів з єврономерами.

ВідеоІнша сторона конфлікту: кому вигідне зменшення податків і мита на "євробляхи"

Залиште свій коментар

Вибір редакції