Митник Шепітько відкинув усі звинувачення СБУ по "газовій справі"

Шепітько заявив, що мав усі документи по спірному газу, та не приймав особисто ніяких рішень.

Заступник начальника відділу Регіональної енергетичної митниці Державної митної служби України Тарас Шепітько стверджує, що мав всі документи для розмитнення 6,3 млрд. кубометрів газу, що знаходяться в українських газових сховищах.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання членів Тимчасової слідчої комісії ВР. "Так, я мав всі документи, передбачені законодавством, для здійснення митного оформлення… Митне оформлення було здійснено у відповідності до норм митного законодавства України", - сказав Шепітько.

Він зауважив при цьому, що всі митні процедури здійснювалися на загальних підставах, тобто він не отримував від будь-кого жодних наказів щодо оформлення документів на газ.

Разом із тим, Шепітько наголосив, що під час здійснення митних процедур рішення щодо них приймалося не ним особисто, а шістьма керівниками Регіональної енергетичної митниці, які не пов’язані між собою. "Із цих людей жодна людина не перебуває в моєму підпорядкуванні", - підкреслив він.

Водночас Шепітько запевнив, що не мав жодних корисливих мотивів під час розмитнення газу. За його словами, "незаконно заволодіти газом, який знаходився в підземних сховищах, неможливо".

Нагадаємо, 2 березня слідче управління СБУ порушило кримінальну справу за фактом заволодіння 6 млрд. кубометрів газу на суму 7 млрд. 500 млн. грн. шляхом зловживання працівниками НАК "Нафтогаз України" своїм службовим становищем. У рамках справи було затримано заступника начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Державної митної служби Шепітька. Його звільнили з-під варти 6 березня.

Виконуючий обов`язки голови правління НАК Ігор Діденко оскаржив ухвалу про порушення кримінальної справи в Шевченківському райсуді столиці, який своєю ухвалою припинив слідчі дії і призначив судове засідання за скаргою.

Читайте також:

У Тимошенко переконані, що позов "Газпрому" до "Нафтогазу" безперспективний

СБУ: Хорошковського не відстороняли від справи "Нафтогазу"

Хорошковський: СБУ виходить на корупційну верхівку уряду

Хорошковський попередив, що "Альфа" може піти на штурм Кабміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: