Митниця опубліковала рейтинг найбільш зухвалої контрабанди

Митники пишаються уловом контрабанди. Робота за підробленими контрактами до сих пір є одним з найбільш популярних методів ввезення контрабанди.

Українські митники оприлюднили найбільш резонансні факти виявленої контрабанди останніх років.

10 серпня Київська спеціалізована митниця виявила в посилці, що прийшла з сонячної Бразилії полтавчанці 1014,83 грама кокаїну, цінамоїлкокаїна і бензоїлпсевдотрпіна.

14 серпня українець, який повертався з Чехії через митний пост "Мостиський", намагався ввезти в країну, сховавши від львівської митниці, 940 патронів до нарізної і гладкоствольної зброї.

Рекордсменом цього літа став громадянин Італії, який летів із Сімферополя до Туреччини. У нього при собі кримські митники виявили 87500 євро і не знайшли відповідної декларації.

Крім того, дніпропетровські митники розкрили і ряд правопорушень минулих років. Так у 2007-2008 роках до Дніпропетровської області прибував вантаж курячих кісток, загальна маса якого склала 2787 тонн. У результаті перевірки встановлено, що бельгійська фірма, від імені якої надавалися документи, навіть не підозрювала про те, що вона щось відправляла в Україну.

Робота за підробленими контрактами до сих пір є одним з найбільш популярних методів ввезення контрабанди. За підробленими контрактами в Україну ввозять автозапчастини. Таку "поставку" на суму більше 2 мільйонів гривень розкрили чернігівські митники. Не відстають від них і колеги з Хмельницької області, які спільно з Інтерполом "прикрили" контрабандну схему поставки до Німеччини сталевих труб.

Нагадаємо, за прибутковістю незаконна торгівля тваринами не поступається наркотрафіку й контрабанді зброї. Хамелеон, отруйні жаби та павуки-птахоїди також стали жертвами контрабанди. Їх перевозили потягом у пакетах з-під соку.

На думку екологів, зупинити людей, які незаконно провозять через кордони тварин, можна, змінивши законодавство. Вони домагатимуться запровадження кримінальної відповідальності для контрабандистів живим товаром. Поки що порушників карають вилученням товару і штрафом.

Читайте також:

Незвичайна контрабанда в Україні

Контрабанда зброї до України

Американець намагався вивезти з України 8 пакетів

діамантів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: