Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Митрополит Епіфаній ініціює національний пантеон пам’яті України

Предстоятель ПЦУ вважає, що загиблі герої заслуговують на величне вшанування.

Люди, які віддали свої життя за волю України, заслуговують на більш масштабне вшанування, ніж є зараз. Таку думку висловив предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

На зустрічі з ініціативною групою "Стіна пам’яті" він зауважив, що живим українцям слід подбати вже не про тимчасові меморіали, а про великі проекти. "Стіна пам’яті" – це тимчасовий захід. В Україні варто створити глобальний Національний пантеон пам’яті з собором та музейним комплексом, адже пам’ять і молитва – це нерозривні речі. Для полеглих молитва є важливою, без неї пам’ять буде не повною", – зазначив владика.

Епіфаній також порадив брати приклад з інших країн, зокрема Польщі, де протягом останніх десятиліть проведено велику роботу з увіковічнення пам’яті про національних героїв. Крім того, на зустрічі з учасниками ініціативної групи йшлося про потребу встановлення єдиної дати вшанування полеглих за волю та незалежність України.

За повідомленням прес-служби ПЦУ, на зустріч із митрополитом Київським і всієї України прийшли заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, колишній командир батальйону "Миротворець" Андрій Тетерук, директор Національного військово-історичного музею при Міноборони Андрій Іллєнко та громадський діяч і волонтер Юлія Кононенко.

ВідеоОдкровення Епіфанія: погляд глави УПЦ на власну сім’ю, реформи у церкві і приналежність святинь

Ріс без батька, і з самого дитинства мріяв служити Богу. У Сніданку інтерв’ю Руслана Сенічкіна з главою Православної Церкви України Епіфанієм. Він розказав про власне мирське та церковне життя. Розкрив плани того, як реформуватиме церкву та залучатиме до неї молодь. А ще розповів про те, як та коли Києво-Печерська лавра перейде до УПЦ. 

Одкровення Епіфанія: погляд глави УПЦ на власну сім’ю, реформи у церкві і приналежність святинь

Залиште свій коментар

Вибір редакції