Митрополит Епіфаній на Майдані Незалежності роздав їжу нужденним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У такий спосіб предстоятель ПЦУ долучився до підтримки праці волонтерів.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній увечері 6 грудня роздавав їжу нужденним на Майдані Незалежності в Києві. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав працівник церковної пресслужби отець Іван Сидор.

Йшов в Розетку на Майдані за офісними причандалами і зустрів Митрополита Епіфанія, який роздає їжу малозабезпеченим людям. Без пафосу і сценарію. Я просто йшов в магазин Приємно так і головне щиро

Опубліковано Иваном Сидором Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

Він розповів, що став свідком цієї події випадково. Відзняте відео київський священник виклав у соцмережу. "Без пафосу і сценарію. Я просто йшов в магазин. Приємно так, і головне щиро", - зізнався він.

Митрополит Епіфаній роздає їжу на Майдані_01
Православна Церква України/Facebook
Митрополит Епіфаній роздає їжу на Майдані_03
Митрополит Епіфаній роздає їжу на Майдані_04

Невдовзі про акцію повідомила офіційна пресслужба ПЦУ. На її сторінці з’явилися фотографії та пояснення, що митрополит Київський і всієї України в такий спосіб вирішив підтримати та привернути увагу до багаторічної волонтерської діяльності тих, хто годує безхатьків та інших нужденних у столиці. "Соціальне служіння є невід’ємною частиною християнського життя", - нагадали в ПЦУ та закликали вірян до діл милосердя протягом Різдвяного посту, який триває для православних християн України.

У Церкві ми відчуваємо підтримку одне одного у складних ситуаціях, а також можемо покладатися на допомогу з боку вірян і...

Опубліковано Православна Церква України Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

"Предстоятель нашої церкви блаженнійший митрополит Епіфаній благословив їжу потребуючим та вже вкотре долучився до їхньої підтримки. З ініціативи його блаженства три роки тому був започаткований проєкт підтримки нужденних під назвою "Обличчям до життя", яким опікується Роман Холодов та студенти Київської православної богословської академії. Чотири рази на тиждень потребуючі можуть розділити вечерю, яку вдається приготувати завдяки небайдужим вірянам та священникам нашої церкви. Загалом за цей рік роздано близько 32 тисяч порцій їжі. Вдячні кожному, хто своїми зусиллями підтримує цей проект", - розповіли в Київській митрополії Православної церкви України.

Відео Одкровення Епіфанія: погляд глави УПЦ на власну сім’ю, реформи у церкві і приналежність святинь

Ріс без батька, і з самого дитинства мріяв служити Богу. У Сніданку інтерв’ю Руслана Сенічкіна з главою Православної Церкви України Епіфанієм. Він розказав про власне мирське та церковне життя. Розкрив плани того, як реформуватиме церкву та залучатиме до неї молодь. А ще розповів про те, як та коли Києво-Печерська лавра перейде до УПЦ. 

Одкровення Епіфанія: погляд глави УПЦ на власну сім’ю, реформи у церкві і приналежність святинь

Як повідомлялося, митрополит Епіфаній вважає, що протягом року його управління ПЦУ були як успіхи, так і помилки, але вдалося головне – зберегти єдність всередині церкви. "Одразу після приходу на цю посаду моїм головним завданням було зберегти нашу внутрішню єдність. Бо якби ми її не зберегли всередині України, то не мали б жодних успіхів у майбутньому – не було б визнання з боку інших помісних православних церков", – сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції