Глава УПЦ МП відмовився бути кандидатом на патріарший престол

Предстоятель Української православної церкви митрополит Володимир (Сабодан) відмовився бути кандидатом на Московський патріарший престол.

Предстоятель Української православної церкви (УПЦ МП) митрополит Володимир (Сабодан) відмовився бути кандидатом на Московський патріарший престол.

Він щиро подякував за таку високу честь, але повідомив, що бажає предстати перед Богом митрополитом Київським. Що ж до Патріарха Московського і всієї Русі, то, за словами митрополита, "їм хай буде той, на кого вкаже Бог і ваш вибір", - сказав митрополит Володимир на нараді делегатів майбутнього Помісного Собору.

Місяць тому єпископат Української православної церкви висловив готовність підтримати кандидатуру митрополита Володимира під час голосування на Помісному Соборі при обранні нового патріарха. У Московському патріархаті, проте, тоді розцінили як не цілком коректні спроби дострокового висунення кандидатів, вказавши на те, що імена кандидатів на патріаршество повинен визначити Архієрейський Собор, який відкриється в Москві 25 січня.

Читайте  також:
Алексій ІІ лікувався від аритмії
Як РПЦ вирішить українське питання
УПЦ МП визнала Голодомор геноцидом


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: