Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мій будинок – фортеця. Як обрати сигналізацію та захистити своє житло від злодіїв

Експерт розповів, як обрати охоронну фірму та скільки коштує встановлення сигналізації.

У післясвятковий період кількість крадіжок різко збільшується, а захистити майно від злодіїв українцям допомагає встановлення сигналізації.

Про це заявив експерт холдингу охоронних підприємств Дмитро Стрижов в ефірі "Сніданку з 1+1".

"У разі проникнення в ваше житло, офіс, будинок сигнал тривоги надходить на централізований пульт спостереження охоронної компанії, і з цього сигналу на вашу адресу виїжджає група затримання, група реагування, яка прибуває, оглядає об'єкт. Якщо на ваш об'єкт відбулося проникнення, і там перебуває зловмисник, - проводить затримання цього зловмисника і передає його правоохоронним органам", - розповів він.

За словами експерта, середній розрахунковий час прибуття груп реагування у Києві становить приблизно 7 хвилин, проте за умови, що у місті не вирує негода, а сама охоронна компанія має достатню кількість груп реагування, зокрема, для столиці їх потрібно мати не менше 15.

Стрижов зазначив, що для уникнення "ривкової крадіжки" власникові, окрім охоронної сигналізації, потрібно подумати про додаткові засоби захисту, зокрема, зовнішні або внутрішні ролети, також бажано, щоб було двоє дверей.

"Припустимо, у вас квартира або офіс знаходиться на першому поверсі, у вас ноутбук стоїть біля вікна. І вам розбивають вікно, крадуть ваш ноутбук і тікають. Це називається ривкова крадіжка, і як правило, ця процедура може зайняти навіть менше 30 секунд", - додав він.

Водночас, якщо в квартирі є тварини, можуть встановити спеціальні датчики, які починають реагувати від певної ваги, наприклад, від 30 кг, але, як правило, змінюється схема блокування - встановлюються не датчики руху, а геркони, які надсилають сигнал тривоги, якщо відбувається відкриття дверей чи вікна.

Ціна встановлення сигналізації пов'язана з площею квартири, адже якщо вона велика, збільшується і кількість необхідних датчиків. Загалом установка охоронної системи коштує від 4 до 20 тисяч гривень, вартість щомісячного обслуговування охоронної сигналізації в Києві становить від 250 до 1000 гривень.

"У 4 тисячі гривень входить мінімальний комплект установки охоронної сигналізації, який блокує вхідні двері і коридор. Надалі приїзд групи реагування - це вже абонентська плата", - пояснив Стрижов.

Окремо експерт порадив відмовитися від сигналізації, сигнал з якої надходить не на пульт спеціалізованого охоронного підприємства, а безпосередньо власнику нерухомості, та від послуг компанії, у якої недостатньо груп реагування для того, щоб обслужити сигнал тривоги.

ВідеоЯк захистити оселю: експерт холдингу охоронних підприємств Дмитро Стрижов

Залиште свій коментар

Вибір редакції