Між Києвом і Харковом планують пустити двоповерхові потяги

Південна залізниця запланувала придбання нових швидкісних поїздів до Євро-2012.

Південна залізниця і Укрзалізниця готують інфраструктуру для запуску до Євро-2012 швидкісного залізничного поїзда між Харковом та Києвом.

"Ми ведемо роботу разом з Укрзалізницею, щоб підготувати всю нашу інфраструктуру для пропуску швидкісних поїздів від Харкова до Києва. Я думаю, що на початку 2012 року перші такі поїзди експлуатуватимуться", - сказав начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

За його словами, Південна залізниця запланувала придбання нових швидкісних поїздів.

"Заплановано придбання двох нових швидкісних поїздів. Ведемо зараз з кількома лізинговими компаніями роботу з придбання нового потяга. Це будуть або двоповерхові потяги подвійного живлення, або інша техніка", - сказав Остапчук.

Він також сказав, що робота з приведення залізничної колії та інфраструктури залізниці до міжнародних стандартів буде вестися і в напрямку російського кордону. Начальник Південної залізниці запевнив, що протягом наступного року "всі станції, пункти зупинки, платформи буде приведено в порядок".

Він повідомив, що станція Козача Лопань реконструюватиметься, починаючи з січня 2010 року. "Це будуть північні ворота України", - сказав начальник Південної залізниці.

Нагадаємо, кілька днів тому здійснив свій перший рейс найшвидший у світі поїзд серії Хесе в Китаї, який подолав маршрут із Ухані в Гуанчжоу менш ніж за три години з середньою швидкістю 341 кілометр на годину.

Читайте також:

Кількість додаткових потягів на свята збільшено до 50

Найшвидший потяг у світі здійснив свій перший рейс

Ціни на залізничні квитки будуть залежати від євро

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: