Між Кубою і Македонією: дослідники визначили місце України у світовому рейтингу рівня життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позиція нашої держави порівняно з минулим роком не змінилася.

Україна посіла 64 місце серед 128 країн світу за рівнем соціального розвитку. Такі дані наводить УНІАН із посиланням на щорічне дослідження "Індекс соціального розвитку", виконане американською неурядовою організацією Social Progress Imperative за підтримки Deloitte.

За результатами дослідження, Україна розташувалася між Кубою і Македонією, продовжуючи залишатися в групі країн з розвитком вище середнього. Експерти відзначили деяке поліпшення показників у категоріях "Основні потреби людини", "Основи благополуччя" і "Можливості".

ВідеоУкраїна стала одним з лідерів антирейтингу про виконання рішень суду країнами

Рада Європи опублікувала дані про виконання рішень суду країнами. Україна стала одним з антилідерів рейтингу. З майже півтори тисячі постанов повністю виконано і закрито 253 - це менше 20%. Очолює перелік Азербайджан - усього 1,5 відсотка виконаних рішень. Якщо брати загальну кількість справ, то першою у антирейтингу є Росія. 

Україна стала одним з лідерів антирейтингу про виконання рішень суду країнами

Іншим позитивним показником стало те, що рівень ВВП України на душу населення підвищився з 7,457 тисячі доларів в 2017 році до 7,668 тисячі доларів в 2018 році.

Лідером рейтингу стала Норвегія, тоді як Центрально-Африканська Республіка посіла останню сходинку.

Фотогалерея Рейтинг прогресу. IТ-компанія визначила найбільш технологічно розвитнуті міста світу (41 фото)

Як повідомлялося раніше у вересні, в оприлюдненому ООН міжнародному рейтингу рівня якості життя Україна опинилася на 88-й позиції. Найкращий індекс людського розвитку в світі зафіксований у 2017 році в Норвегії. У трійці лідерів також Швейцарія та Австралія.

Водночас Україна покращила свої результати в індексі якості держуправління WGI від Світового банку. Регуляторне середовище для бізнесу в Україні за рік покращилося - відповідний індикатор за підсумками 2017 року хоч і залишився в негативній зоні, проте покращився до мінус 0,32. Позаторік він становив мінус 0,43. За всі роки складання цього рейтингу Україна ніколи не виходила з "мінусів". Найгірший показник був 1998 року – мінус 0,76. А найкращий – за 2017-й.

рейтинг сприйняття корупції від Transperancy International, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції