Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між Мозамбіком та Парагваєм: українські дороги опинилися на останніх місцях у світовому рейтингу

Найкращі у світі дороги в ОАЕ, Сінгапурі та Швейцарії.

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі: 130 місце з 137 в індексі  глобальної конкурентноспроможності Global Competitiveness Index 2017-2018, передає Громадське.

Україна посіла у рейтингу місце одразу за африканською країною Мозамбік. Гірше за українські дороги лише у Парагваї, Ємені, Гвінеї, Мадагаскарі, Гаїті, Демократичній Республіці Конго і Мавританії.

Найкращі у світі дороги визнано в Об’єднаних Арабських Еміратах, Сінгапурі, Швейцарії, Гонконгу та Нідерландах.

Якщо говорити про сусідів України, то найкращі дороги у Польщі (65 місце), найгірші - у Молдові (120 місце).

У загальному рейтингу розвитку транспортної інфраструктури Україна посіла 87 місце, одразу після Чорногорії. У цій категорії останньою також визнали Мавританію. А лідер транспортної інфраструктури — Сінгапур.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Згідно з текстом документу, загальний обсяг фінансування програми становить 298,349 млрд гривень, з яких 178 млрд гривень - за рахунок Державного дорожнього фонду, 113,8 млрд гривень - за рахунок інших джерел. Водночас, за підрахунками експертів, реалізація програми протягом п’яти років повинна принести понад 800 млрд гривень зростання ВВП. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції