Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між Україною та анексованим Кримом відновлять пасажирські перевезення – міністр

Нині через адмінкордон не їздить жоден український державний транспорт.

Між анексованим Росією Кримом та материковою Україною відновлять транспортне пасажирське сполучення. Нині там через адмінкордон не їздить жоден український державний транспорт.

Про відновлення транспортного сполучення в інтерв'ю "Радіо Свобода" повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

"КПВВ, звичайно, ми будуємо. Зараз там через певні проблеми передали це будівництво і замовником стала "Укрзалізниця". Вони зараз займаються цим проєктом. Я думаю, що вчасно, як було поставлене президентом завдання, це все побудується – КПВВ "Чонгар" і "Каланчак". Сервісна частина там також буде побудована. І будуть там відповідні станції. Ну, а вже конкурси на перевізників буде проводити місцева влада також за нашої участі", – зазначив міністр.

Нагадаємо, 20 вересня на контрольних пунктах в'їзду та виїзду "Чонгар" і "Каланчак" на адмінмежі з Кримом почали будівництво режимних зон.

Відео Європейський суд з прав людини у Страсбурзі почав розгляд кримського питання

На слуханнях Україна доводить, що Росія здійснює повний контроль над анексованим півостровом з лютого 2014 й саме відтоді несе всю відповідальність за порушення прав людини в Криму. Росія ж заявляє, що господарювати там почала лише в березні, хоча зелені чоловічки та російські блокпости в Криму з’явилися значно раніше.    

Європейський суд з прав людини у Страсбурзі почав розгляд кримського питання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції