"Міжнародна амністія" звинувачує країни ЄС у експорті обладнання для тортур

"Міжнародна амністія": деякі країни ЄС експортують обладнання для катувань.

Міжнародна амністія" звинувачує країни ЄС у експорті обладнання для тортур
"Міжнародна амністія" стурбована продажем обладнання для тортур
Правозахисна організація "Міжнародна амністія" заявила, що деякі країни Європейського Союзу експортують обладнання, яке може бути використане для катувань, повідомляє Радіо Свобода.

В сьогоднішній заяві правозахисників зазначається, що Німеччина та Чехія постачають електрошокери, перцевий газ, кайдани, наручники та інші предмети - у тому числі до країн, влада яких підозрюється в застосуванні тортур.

Країни ЄС забороняють вивезення предметів, які можуть застосовуватися при тортурах, але багато фірм обходять заборони, змінюючи найменування або деталі виробів.
Євросоюз поки ніяк не коментує заяву "Міжнародної амністії".

Нагадаємо, наприкінці минулого року "Міжнародна амністія" опублікувала свій щорічний звіт про ситуацію із дотриманням прав людини у світі. Жодну з країн світу не обминули увагою.

У черговій доповіді організації Україні, зокрема, порадили зайнятися виконанням вироків і розвитком сфери покарання за злочини.

Свідоцтва різноманітних порушень прав людини в різних куточках світу зібрані в 400-сторінковій доповіді організації. Жодна країна не залишилася в стороні від зауважень правозахисників по тих або інших ознаках - від приведення у виконання смертних вироків в Японії до заборони гей-парадів в країнах Прибалтики.

Основній критиці в доповіді цього року піддалися керівники провідних світових держав - США, Китаю, Росії і країн Європи за нездатність справитися з порушеннями прав людини усередині своїх країн, а також стати гідним прикладом для інших держав.

Читайте також:

Правозихисники: в Україні зростають випадки расизму

"Міжнародна амністія": в Росії порушують права людини

"Міжнародна амністія" опублікувала доповідь з прав людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: