Міжнародні навчання спецслужб в Україні

Міжнародні антитерористичні навчання "Східний щит-2007" за участі українських спецслужб і правоохоронних органів почалися в Одесі.

Антитерористичні навчання спецслужб
УНІАН
Антитерористичні навчання в Одесі - вже не перший подібний захід в Україні цього року.
Міжнародні антитерористичні навчання "Східний щит-2007" за участі українських спецслужб і правоохоронних органів почалися в Одесі. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

Відповідно до повідомлення, навчання будуть проходити з 29 по 31 жовтня в рамках Ініціативи з безпеки в галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ІБН) під егідою Антитерористичного центру при СБУ. Організаторами навчань виступили українські спецслужби, правоохоронні органи Польщі й Румунії. Крім того, у навчаннях беруть участь спостерігачі з 26-ти країн світу.

З українського боку заходи організували Служба зовнішньої розвідки й державна прикордонна служба. Головна мета навчань - відпрацювання механізму міждержавної взаємодії й координації відповідних структур і відомств у виявленні й ліквідації незаконного обігу компонентів зброї масового знищення (ЗМЗ).

План навчань містить у собі відпрацювання комплексу заходів з перехоплення підозрілих вантажів під час їх перевезення морським, повітряним, залізничним і автомобільним транспортом в умовах можливого використання терористами зброї масового знищення або її компонентів, удосконалення системи обміну інформацією між правоохоронними органами Грузії, Румунії, України, Болгарії, Молдови й Польщі, які є учасниками навчань.

Ініціатива з безпеки в галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ІБН) як елемент стратегії превентивної боротьби з поширенням зброї масового знищення передбачає партнерство держав, які повинні розробити серію економіко-правових, дипломатичних, військових (розвідувальних) і інших засобів, спрямованих на запобігання переміщенню зброї масового знищення, систем її доставки й відповідних матеріалів, які можуть поширюватися на морі, у повітрі й на землі. 

Україна приєдналася до ІБН у вересні 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: